BOCCIA

ROK SZKOLNY 2023/2024

TURNIEJ INTEGRACYJNY “WIOSENNE GRANIE”

19 kwietnia w Specjanym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Słupsku im. UNICEF odbył się Turniej Integracyjny w Boccię„ Wiosenna Granie”. Naszymi gośćmi były dzieci z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 8 „ Wyspa Skarbów” ze Słupska. Naszą zaś szkołę reprezentowała klasa 1b i klasa 3 c szkoły podstawowej. Znakomitą zabawę zakończyło wręczenie przez Panią Dyrektor Magdalenę Skórę pucharów i upominków ufundowanych przez sieć marketów Biedronka.

WALENTYNKOWA BOCCIA

16 lutego 2024 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Słupsku odbył się Turniej „Walentynkowa Boccia”. W turnieju uczestniczyły klasy V-VIII Szkoły Podstawowej a także uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się w następujący sposób:

– grupa młodsza:

IV miejsce klasa VIII a

III miejsce klasa V a

II miejsce klasa VI a

I miejsce klasa VII a

– grupa starsza:

III miejsce 2b

II miejsce 1 c SPdP

I miejsce 1 e SpdP

MIKOŁAJKOWA BOCCIA

8 grudnia 2023 roku uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Słupsku wraz z Przedszkolem Integracyjnym nr 8 „Zamek Skarbów” w Słupsku uczestniczyli w zabawie integracyjnej “MIKOŁAJKOWA BOCCIA”. Relację z zabawy przedstawiamy w galerii do oglądnięcia której serdecznie zapraszamy!

ROK SZKOLNY 2022/2023

14 czerwca 2023 odbyła się 2 część warsztatów, które miały na celu poznanie oraz doskonalenie już nabytych umiejętności techniczno – taktycznych, a także zapoznanie z zasadami i podejmowanie prób sędziowania.

Walentynkowa Boccia

15.02.2023r. Zmagania w turnieju międzyklasowym Szkoły Podstawowej i Szkoły Podstawowej ZET.

MIKOŁAJKOWA BOCCIA

17 grudnia uczniowie szkół podstawowych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Słupsku i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Damnicy uczestniczyli w turnieju międzyszkolnym “MIKOŁAJKOWA BOCCIA”. Zawody odbyły się w Ośrodku Sportowo – Rekreacyjnym im. Tadeusza Gwiżdża. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, w której prezentujemy zmagania sportowe naszych zawodników.

ROK SZKOLNY 2021/2022

13.04.2022 – Wiosenny wewnątrzszkolny turniej w Boccię.

ROK SZKOLNY 2020/2021

W dniu 9  marca odbył się międzyklasowy turniej Szkoły Przysposabiającej do Pracy pod nazwą „Wiosenne Granie’.

Powitanie wiosny połączyliśmy ze sprawdzeniem naszych umiejętności gry. Wszystkie klasy dążyły do jak najlepszego zaprezentowania się, łącząc zdrową rywalizacje z dobrą zabawą.

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną zawody przeprowadzone zostały w ścisłym reżimie sanitarnym. Nie przeszkodziło to nam jednak w świetnej zabawie co widać na przedstawionych zdjęciach. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Ze sportowym pozdrowieniem K.S. BOCCIA.

ROK SZKOLNY 2019/2020

W Dniu 5 grudnia uczniowie SOSW wspólnie z Przedszkolem Integracyjnym nr 8 uczestniczyli w warsztatach integracyjnych “MIKOŁAJKOWA BOCCIA”. Warsztaty odbyły się w Ośrodku Sportowo – Rekreacyjnym im. Tadeusza Gwiżdża. Zmagania sportowe przedstawiamy na zdjęciach poniżej.

K.S. BOCCIA.

ROK SZKOLNY 2018/2019

W dniu 7 stycznia 2019 roku KS Boccia wraz z klasą 1c ze Szkoły Podstawowej nr 6 ze Słupska uczestniczyli w warsztatach integracyjnych pt. „Noworoczna Boccia”. Nasze wspólne pierwsze zajęcia miały na celu zapoznanie z zasadami i regułami gry. W późniejszym terminie zaplanowane zostały zawody międzyszkolne do których już trenujemy:-)

W dniu 11 grudnia odbyły się Mikołajkowe rozgrywki w Boccię. Cała zabawa okazała się znakomita co widać na załączonych zdjęciach:-)

W dniu 29 października 2018 roku KS Boccia wraz z Miejskim Integracyjnym Przedszkolem nr 8 ze Słupska uczestniczyli w warsztatach integracyjnych pt. „Kolorowa Boccia”. Cykliczna już impreza przynosi wiele radości i zabawy wśród uczestników. Naszą szkołę  reprezentowali uczniowie klas III SP, którzy dzielili się swoja wiedzą  i umiejętnościami na temat  gry z młodszymi koleżankami kolegami.

20181029 100623
Aperture: 1.9
Camera: SM-G925F
Iso: 160
Orientation: 1
« z 3 »

ROK SZKOLNY 2017/2018


W roku szkolnym 2017/2018 staraliśmy się pozyskać dodatkowy komplet do gry w „BOCCIĘ”.

Dzięki częściowemu dofinansowaniu  przez firmę „Energa”, a także pomocy Pani V-ce Dyrektor dr Iwony Wrycz, prezes Wiatraczka Pani Książek , oraz n-eli: A. Fudro, S.Szymańskiej , J. Henke, E. Szwedzie,
M. Waliszewskiej, M. Jazowskiemu, H. Tomaszewskiej, J. Macieszy udało nam się komplet do gry, o wartości  2000 zł. Za pomoc w uzyskaniu środków finansowych na zakup specjalistycznego sprzętu sportowo-rehabilitacyjnego serdecznie wszystkim dziękujemy!!!


Wiosenna Boccia

Dnia 26 marca odbył się międzyklasowy turniej pod nazwa „Wiosenna Boccia’. W turnieju brali udział przedstawiciele klas młodszych 4-6, szkoły podstawowej a także starszych: SPdP.

Powitanie wiosny połączyliśmy  ze sprawdzeniem naszych umiejętności gry. Wszystkie grupy dążyły do jak najlepszego zaprezentowania się, łącząc zdrową rywalizacje z dobrą zabawą.


II Międzyszkolny Turniej w Boccię

23 kwietnia odbył się II Międzyszkolny Turniej w Boccię.

W tym roku gościliśmy drużyny z Damnicy i Lęborka.

Naszą drużynę reprezentowali: Milenia Stokowska, Angelika Labuda, Agata Czapiewska, Kamil Winny, Artur Kujawa i Łukasz Sasiuk.

Na wyróżnienie zasługuje uczeń Michał Kondracki, który bardzo dobrze pełnił rolę sędziego.

DSC07404
Aperture: 5.6
Camera: DSLR-A330
Iso: 1600
Orientation: 1
« z 33 »

INTEGRACYJNY TURNIEJ BOCCIA

Dnia 23.10.2017r. gościliśmy Integracyjne Miejskie Przedszkole nr 8 ze Słupska. Młodzi zawodnicy brali udział w turnieju wraz z uczniami naszej szkoły. Cykliczne rozgrywki spowodowały podniesienie umiejętności taktycznych i technicznych zawodników co widoczne było podczas turnieju, a także na zdjęciach, które zostały umieszczone w naszej galerii.


ROK SZKOLNY 2015/2016

WARSZTATY BOCCIA

W związku z odbywającymi się w naszej szkole warsztatami popularyzującymi grę „Boccia” 27 października 2015r. odwiedziły nas dziec z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 8, a także podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy ze Słupska.

Tematem przewodnim naszego spotkania  była gra integracyjna „Boccia”. Zapoznanie się z przepisami, zagadnieniami technicznymi i taktycznymi, a w szczególności praktyką.


WARSZTATY BOCCIA – spotkanie integracyjne

W związku z odbywającymi się w naszej szkole warsztatami popularyzującymi grę „Boccia” 27 października 2015r. odwiedziły nas dziec z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 8, a także podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy ze Słupska.
Tematem przewodnim naszego spotkania była gra integracyjna „Boccia”. Zapoznanie się z przepisami, zagadnieniami technicznymi i taktycznymi, a w szczególności praktyką.


ROK SZKOLNY 2014/2015

W związku z odbywającymi się w naszej szkole warsztatami popularyzującymi grę „Boccia” 27 października 2015r. odwiedziły nas dziec z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 8, a także podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy ze Słupska.

Tematem przewodnim naszego spotkania  była gra integracyjna „Boccia”. Zapoznanie się z przepisami, zagadnieniami technicznymi i taktycznymi, a w szczególności praktyką.