Występy zespołu POKOLENIA.PL

Od początku roku szkolnego 2018/2019. zespół POKOLENIA.PL wykazuje dużą aktywność.

24 września 2018 roku dwie członkinie zespołu- Milena Stokowska i Józefa Tandek brały udział w VI Przeglądzie Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych w słupskim Inkubatorze Technologicznym. Recytowały wiersze znanych i cenionych autorów- Aleksandra Fredro “Paweł i Gaweł” oraz Wandy Chotomskiej “Kurcze blade”. Występ nagrodzony był gromkimi brawami, piękną statuetką oraz nagrodami rzeczowymi.

17 października POKOLENIA.PL swoim przedstawieniem ” Bawmy i radujmy się” uatrakcyjniły 60 urodziny naszej szkoły. Nasz występ można obejrzeć na youtube oraz na stronie naszej szkoły.

15 października Milena Stokowska i Józefa Tandek reprezentowały nasz Ośrodek w XI Międzywojewódzkim Konkursie Recytatorskim pod hasłem ” Z poezją po niepodległość”.

Milena Stokowska za recytację wiersza  Michała Jankowiaka “11 listopada”, w swojej kategorii zajęła drugie miejsce, a Józefa Tandek za montaż poetycki uplasowała się na trzecim miejscu. Zważywszy dużą ilość uczestników konkursu i wysoki ich poziom, sukces wydaje się jeszcze większy.

Obecnie pracujemy nad Jasełkami. Mamy nadzieję, że społeczność szkolna i lokalna obejrzą je w grudniu.

Jolanta Zaparta