BOCCIA

ROK SZKOLNY 2019/2020

W Dniu 5 grudnia uczniowie SOSW wspólnie z Przedszkolem Integracyjnym nr 8 uczestniczyli w warsztatach integracyjnych “MIKOŁAJKOWA BOCCIA”. Warsztaty odbyły się w Ośrodku Sportowo – Rekreacyjnym im. Tadeusza Gwiżdża. Zmagania sportowe przedstawiamy na zdjęciach poniżej.

K.S. BOCCIA.

ROK SZKOLNY 2018/2019

W dniu 7 stycznia 2019 roku KS Boccia wraz z klasą 1c ze Szkoły Podstawowej nr 6 ze Słupska uczestniczyli w warsztatach integracyjnych pt. „Noworoczna Boccia”. Nasze wspólne pierwsze zajęcia miały na celu zapoznanie z zasadami i regułami gry. W późniejszym terminie zaplanowane zostały zawody międzyszkolne do których już trenujemy:-)

W dniu 11 grudnia odbyły się Mikołajkowe rozgrywki w Boccię. Cała zabawa okazała się znakomita co widać na załączonych zdjęciach:-)

W dniu 29 października 2018 roku KS Boccia wraz z Miejskim Integracyjnym Przedszkolem nr 8 ze Słupska uczestniczyli w warsztatach integracyjnych pt. „Kolorowa Boccia”. Cykliczna już impreza przynosi wiele radości i zabawy wśród uczestników. Naszą szkołę  reprezentowali uczniowie klas III SP, którzy dzielili się swoja wiedzą  i umiejętnościami na temat  gry z młodszymi koleżankami kolegami.

20181029 100623
Aperture: 1.9Camera: SM-G925FIso: 160Orientation: 1
« 1 z 3 »

ROK SZKOLNY 2017/2018


W roku szkolnym 2017/2018 staraliśmy się pozyskać dodatkowy komplet do gry w „BOCCIĘ”.

Dzięki częściowemu dofinansowaniu  przez firmę „Energa”, a także pomocy Pani V-ce Dyrektor dr Iwony Wrycz, prezes Wiatraczka Pani Książek , oraz n-eli: A. Fudro, S.Szymańskiej , J. Henke, E. Szwedzie,
M. Waliszewskiej, M. Jazowskiemu, H. Tomaszewskiej, J. Macieszy udało nam się komplet do gry, o wartości  2000 zł. Za pomoc w uzyskaniu środków finansowych na zakup specjalistycznego sprzętu sportowo-rehabilitacyjnego serdecznie wszystkim dziękujemy!!!


Wiosenna Boccia

Dnia 26 marca odbył się międzyklasowy turniej pod nazwa „Wiosenna Boccia’. W turnieju brali udział przedstawiciele klas młodszych 4-6, szkoły podstawowej a także starszych: SPdP.

Powitanie wiosny połączyliśmy  ze sprawdzeniem naszych umiejętności gry. Wszystkie grupy dążyły do jak najlepszego zaprezentowania się, łącząc zdrową rywalizacje z dobrą zabawą.


II Międzyszkolny Turniej w Boccię

23 kwietnia odbył się II Międzyszkolny Turniej w Boccię.

W tym roku gościliśmy drużyny z Damnicy i Lęborka.

Naszą drużynę reprezentowali: Milenia Stokowska, Angelika Labuda, Agata Czapiewska, Kamil Winny, Artur Kujawa i Łukasz Sasiuk.

Na wyróżnienie zasługuje uczeń Michał Kondracki, który bardzo dobrze pełnił rolę sędziego.

DSC07449
Aperture: 5.6Camera: DSLR-A330Iso: 1600Orientation: 1
« 33 z 33 »

INTEGRACYJNY TURNIEJ BOCCIA

Dnia 23.10.2017r. gościliśmy Integracyjne Miejskie Przedszkole nr 8 ze Słupska. Młodzi zawodnicy brali udział w turnieju wraz z uczniami naszej szkoły. Cykliczne rozgrywki spowodowały podniesienie umiejętności taktycznych i technicznych zawodników co widoczne było podczas turnieju, a także na zdjęciach, które zostały umieszczone w naszej galerii.


ROK SZKOLNY 2015/2016

WARSZTATY BOCCIA

W związku z odbywającymi się w naszej szkole warsztatami popularyzującymi grę „Boccia” 27 października 2015r. odwiedziły nas dziec z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 8, a także podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy ze Słupska.

Tematem przewodnim naszego spotkania  była gra integracyjna „Boccia”. Zapoznanie się z przepisami, zagadnieniami technicznymi i taktycznymi, a w szczególności praktyką.


WARSZTATY BOCCIA – spotkanie integracyjne

W związku z odbywającymi się w naszej szkole warsztatami popularyzującymi grę „Boccia” 27 października 2015r. odwiedziły nas dziec z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 8, a także podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy ze Słupska.
Tematem przewodnim naszego spotkania była gra integracyjna „Boccia”. Zapoznanie się z przepisami, zagadnieniami technicznymi i taktycznymi, a w szczególności praktyką.


ROK SZKOLNY 2014/2015

W związku z odbywającymi się w naszej szkole warsztatami popularyzującymi grę „Boccia” 27 października 2015r. odwiedziły nas dziec z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 8, a także podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy ze Słupska.

Tematem przewodnim naszego spotkania  była gra integracyjna „Boccia”. Zapoznanie się z przepisami, zagadnieniami technicznymi i taktycznymi, a w szczególności praktyką.